عبد الله بن عمر
پنجشنبه 26 تیر 1399
توضيحات بنر تبليغاتينویسنده : عبد الحیدر حیدری |

یک وقت فکر نکنید که نقش عمر بن خطاب در فجایع اسلامی کمرنگ بوده است ! وقتی خودش در به روی کار آمدن بنی امیه نقش اصلی را ایفا کرد و معاویه را تقویت نمود ، پسر عمر نیز با پسر معاویه همصدا شد و آنچنان بلایی بر سر مردم مدینه آوردند که به قول زبیدی : انسان از بیانش ، شرمسار میگردد!

با ما همراه شوید و بخوانید جنایات پیروان یزید و ابن عمر را ! هر چند کمی طولانی است ولی سعی بر اختصار بود!

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : چهارشنبه 18 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 123
نویسنده : عبد الحیدر حیدری |

پدرش با جسارت تمام به فرستاده خداوند گفت : این مردک هذیان میگوید ! و با بی شرمی ، دختر آن فرستاده الهی را شهید کرد ! سپس معاویه را بر مسلمین مسلط ساخت تا شرایط شهادت امیرالمومنین و امام حسن سلام الله علیهما را مهیا کند.

وقتی خودش - عبدالله بن عمر - دید که نمی تواند همانند پدرش ، اینچنین کارنامه درخشانی(!) داشته باشد ، تصمیم گرفت با بیعت با یزید و تایید وی راه را بر قتل حسین بن علی علیهما السلام هموار سازد تا شاید کمی از این افتخارات عُمری را در لیست اعمال او نیز ثبت کنند.

این است عاقبت دوری از علی - علیه السلام - و پیروی از عمر !

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : چهارشنبه 18 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 110

سایت islamtxt.ir یکی از بهترین و مفیدترین سایت های شیعه در موضوع نقد وهابیت و پاسخ به شبهات آنها بود که تقریبا در مهر ماه سال 1393 به دلیل نامعلومی از دسترس خارج شد و کشیدن انتظار بازگشایی آن ، ده ماه شد تا اینکه با عنایت خدا ، موفق شدیم بسیاری از مطالب سایت اسلام تکس شیعه را بازگردانیم. مقالاتی که علامت * خورده اند ، فاقد مطلب هستند ؛ زیرا تاکنون موفق نشدیم به آنها دست یابیم. البته امیدواریم نویسندگان مقالات ، به این وبلاگ مراجعه کنند و مقالات ستاره دار را در اختیارمان قرار دهند ...
بالای صفحه
اسلام تکس | پاسخ به شبهات
firefox
opera
google chrome
safari