یزید بن معاویه
پنجشنبه 26 تیر 1399
توضيحات بنر تبليغاتينویسنده : عبد الحیدر حیدری |

بحث اسارت خاندان حسین بن علی و سوار کردن آنها بر شترهای بدون جهاز و غُل و زنجیر کردن آنها بعنوان اسیر و این حرفها ، همه اش ساخته روافض است ! همه اش ساخته این آخوندها و مدّاح ها است ! این حرفهای اصلاً ریشه تاریخی ندارد و همچنان که مولای ما ابن تیمیه گفته : همه اش دروغ است و اصل ندارد !

(خاطرات یک وهابی بعد از عاشورا )

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : پنجشنبه 19 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 144
نویسنده : عبد الحیدر حیدری |

داد و بیداد میکرد که  : این روضه های رافضی ها هم اش دروغه ! اصلاً این حرفهایی که میزنین اتفاق نیفتاده ! چه کشکی چه دوغی ! کجا سر حسین {علیه السلام} رو بردن پیش یزید ! همه اش دروغه ! شیخ الاسلام ابن تیمیه هم میگه همش دروغه !

از ذهبی و ابن کثیر گرفته تا ابن جوزی و ابن عساکر و ابن اثیر و حتی زید بن ارقم هم فریاد زدند : دروغ نگو وهابی !

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5

تاریخ : چهارشنبه 18 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 343
نویسنده : عبد الحیدر حیدری |

یک وقت فکر نکنید که نقش عمر بن خطاب در فجایع اسلامی کمرنگ بوده است ! وقتی خودش در به روی کار آمدن بنی امیه نقش اصلی را ایفا کرد و معاویه را تقویت نمود ، پسر عمر نیز با پسر معاویه همصدا شد و آنچنان بلایی بر سر مردم مدینه آوردند که به قول زبیدی : انسان از بیانش ، شرمسار میگردد!

با ما همراه شوید و بخوانید جنایات پیروان یزید و ابن عمر را ! هر چند کمی طولانی است ولی سعی بر اختصار بود!

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : چهارشنبه 18 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 123
نویسنده : عبد الحیدر حیدری |

وقتی قرار بر مخالفت و دشمنی با اهل بیت سلام الله علیهم باشد ، ما نواصب هر کسی را امیرالمومنین میخوانیم !
مگر برای افرادی قبل از یزید لقب امیرالمومنین را استفاده نکردیم ، پس ایرادی ندارد که برای یزید بن معاویه نیز از این لقب استفاده کنیم.

نویسنده : البته ما شیعیان اعتقاد داریم که فقط علی بن ابیطالب ، امیرالمومنین علیه السلام و هر کس غیر از ایشان ، خودش را با این لقب بخواند ، مشکل دارد!!!!

امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 4

تاریخ : چهارشنبه 18 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 122
نویسنده : عبد الحیدر حیدری |

یزید جا پای چه کسی گذاشت؟ این خوی توحش و این روش ناجوانمردی را از چه کسی یاد گرفت؟ پدرش معاویه؟ نه! این کافی نیست! حتماً پای مرد دیگری درمیان است! مردی خشن، تند خو و ... باید کسی باشد که یزید هم خود به الگو برداری از وی اعتراف کرده باشد. نظر شما چیست؟ حتماً از تیتر مطلب، منظور ما را فهمیده‌اید. دیگر چه نیاز به زیاده‌گوئی است. الگوی یزید آدمی است که خانه‌ی مرتضی (ع) را به آتش کشید و ...

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : سه شنبه 17 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 113
نویسنده : عبد الحیدر حیدری |

رفع اتهام از يزيد! گزاره‌اي نيست كه تازگي‌ها سر از تخم درآورده باشد. از قديم يك‌جوري دنبال پاك كردن افتضاحات ايشان بوده‌اند.

اين‌كه دليل اين رفع اتهام چيست در متن مستقلي بررسي شده است و موضوع سخن حالا نيست.حالا مي‌خواهيم ببينيم واقعاً يزيد قاتل امام حسين عليه السلام بود يا نه؟! ماجراي كربلا و كوفه و آب و عطش و ... را در ذهن داشته باشيد، فقط به شما اين را مي‌گوئيم: يزيد از زماني كه امام عليه السلام در مدينه بودند خواهان سر امام بود. اما هدفش نه در مدينه كه در كربلا  محقق شد. يزيد قاتل امام و ملعون است و 23 تن از علمای عامّه نیز این سخن ما را امضاء میکنند.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : سه شنبه 17 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 111

سایت islamtxt.ir یکی از بهترین و مفیدترین سایت های شیعه در موضوع نقد وهابیت و پاسخ به شبهات آنها بود که تقریبا در مهر ماه سال 1393 به دلیل نامعلومی از دسترس خارج شد و کشیدن انتظار بازگشایی آن ، ده ماه شد تا اینکه با عنایت خدا ، موفق شدیم بسیاری از مطالب سایت اسلام تکس شیعه را بازگردانیم. مقالاتی که علامت * خورده اند ، فاقد مطلب هستند ؛ زیرا تاکنون موفق نشدیم به آنها دست یابیم. البته امیدواریم نویسندگان مقالات ، به این وبلاگ مراجعه کنند و مقالات ستاره دار را در اختیارمان قرار دهند ...
بالای صفحه
اسلام تکس | پاسخ به شبهات
firefox
opera
google chrome
safari