رابطه ی خلفا
پنجشنبه 26 تیر 1399
توضيحات بنر تبليغاتينویسنده : عبد الحیدر حیدری |

وقتی ابن تیمیه داد میزد که اکثر صحابه با علی بن ابیطالب دشمن بوده اند هیچکس حرف او را باور نکرد چون شده بود همانند چوپان دروغگو !

ولی این بار ابن تیمیه راست میگفت ... البته قکر نکنید دلش برای امیرالمومنین سوخته بود ! نخیر ! بلکه وی دشمنی اش با امیرالمومنین علیه السلام را میخواست در پشت دشمنیهای صحابی پنهان کند تا مریدانش به وی اشکال نگیرند که با خلیفه چهارم ما دشمن هستی !

از آنجایی که « عدو شود سبب خیر ، اگرخدا خواهد » دشمنی یکی از همان صحابه عادل (!) را با امیرالمومنین علیه السلام ثابت کردیم یعنی خلیفه هتّاک : عثمان بن عفان !

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : پنجشنبه 19 شهريور 1394 | نظرات () بازدید : 190

سایت islamtxt.ir یکی از بهترین و مفیدترین سایت های شیعه در موضوع نقد وهابیت و پاسخ به شبهات آنها بود که تقریبا در مهر ماه سال 1393 به دلیل نامعلومی از دسترس خارج شد و کشیدن انتظار بازگشایی آن ، ده ماه شد تا اینکه با عنایت خدا ، موفق شدیم بسیاری از مطالب سایت اسلام تکس شیعه را بازگردانیم. مقالاتی که علامت * خورده اند ، فاقد مطلب هستند ؛ زیرا تاکنون موفق نشدیم به آنها دست یابیم. البته امیدواریم نویسندگان مقالات ، به این وبلاگ مراجعه کنند و مقالات ستاره دار را در اختیارمان قرار دهند ...
بالای صفحه
اسلام تکس | پاسخ به شبهات
firefox
opera
google chrome
safari